НКРЕКП затвердила вартість послуг Гарантованого покупця22 липня 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, яку надало державне підприємство «Гарантований покупець» у червні 2020 року. 

Згідно з актом купівлі-продажу електричної енергії та проведеними розрахунками, величина послуги у червні склала 5,1 млрд грн

Нагадаємо, що за Порядком купівлі гарантованим покупцем електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії,  ПрАТ «НЕК «Укренерго» як оператор системи передачі (ОСП) зобов’язане оплатити послугу Гарантованого покупця протягом одного робочого дня після рішення Регулятора про затвердження її розміру.

Гарантований очікує на оплату послуг від НЕК «Укренерго», щоб здійснити виплати за «зеленим» тарифом. Наголошуємо: тільки за умов стовідсоткової оплати послуг Гарантованого покупця підприємство може забезпечити повний розрахунок з виробниками електроенергії.

Натепер, заборгованість НЕК «Укренерго» перед Гарантованим покупцем становить понад 22,5 млрд грн.


Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook