Компенсації «зеленим» досягли 1,5 млрд грнВ останній день липня державне підприємство «Гарантований покупець» перерахувало виробникам електроенергії з відновлюваних джерел, які отримують компенсації за «зеленим» тарифом, 1,1 млрд грн. Загальна сума авансових платежів у липні 2019 року – 1,5 млрд грнЦе становить близко 50% від всієї суми компенсацій за фактичне виробництво відновлюваної електроенергії. 

Зазначимо, третім траншем підприємство виплатило 630 млн грн від продажу електроенергії на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку. Ще 454 млн грн ми отримали 31 липня від ПрАТ «НЕК «Укренерго», і одразу ж розрахувалися із виробниками електроенергії за зеленим тарифом.

Остаточні виплати відбудуться після погодження розрахунків за фактичними даними у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Нагадаємо, 26 липня 2019 року державне підприємство «Гарантований покупець» направило до Господарського суду Києва позовну заяву про стягнення авансового платежу з ДП «НЕК «Укренерго» на 1,58 млрд грн.
Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook