"ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ" ПІДТРИМУЄ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!Сьогодні наша прекрасна, сильна та непереможна країна відзначає дуже важливу подію – День захисників та захисниць України. Без перебільшення скажемо, що ці люди для нас зараз, в період великої повномасштабної континентальної війни, – одні з найважливіших та найцінніших. Це герої, які пішли на фронт боронити нашу країну від божевільного та оскаженілого ворога. Які дивляться в очі смерті кожного дня, хтось з них виходить переможцем з цієї дуелі та йде далі, а хтось помирає героєм на полі боя.

Всі вони думають про наше майбутнє та мирне життя наших дітей, а ми кожного дня думаємо про них. Кожного дня, після закінчення повітряної тривоги та відсутності «прильотів» по містам України ми розуміємо, що це – заслуга наших воїнів! Звільнені Ізюм та Лиман – це теж заслуга наших захисників та захисниць. Наш відносно спокійний сон вночі, можливість ходити на роботу та працювати заради підтримки держави – це все тому, що в нас є наші мужні та сильні воїни. Вони дбають про нашу безпеку 24/7, а ми дбаємо про них.

З початку вторгнення колектив гарантованого покупця на чолі з керівництвом ініціювали створення благодійного штабу на базі підприємства, щоб максимально допомагати військовим з усім необхідним. «Ми вже звітували декілька місяців тому про те, скільки всього купили та передали на передову нашим воїнам, сьогодні, у свято, хотілося б підбити підсумки. Ми піклуємося про наших колег, які пішли добровольцями у лави ЗСУ. Більшість потреб, які в них є, ми намагаємося закривати, ми для них – надійний тил, який швидко реагує на їх запити. Ми хочемо, щоб захисники були ситі, щоб їм було тепло, у них вистачало медикаментів, засобів зв’язку, бронежилетів, касок, та інших дуже важливих речей, які можуть зберегти їм життя. І я неабияк вдячний своєму колективу – всім працівникам гарантованого покупця – тому що я побачив колосальний відгук від колег, бажання допомогти, віддати добру частину своєї зарплати на благо наших воїнів. Кожного місяця без перестану люди надсилають свої донати в наш благодійний фонд, і ми маємо змогу закривати потреби окремих підрозділів ЗСУ та військових частин. Особливо мотивує отримувати подяки від військових, це означає, що всі ми робимо  наш спільний вагомий внесок у перемогу України над фашистською росією» - так прокоментував волонтерську діяльність ДП «Гарантований покупець» в.о. директора Андрій Пилипенко.

Якщо говорити про те, що саме колектив гарантованого покупця передає бійцям на фронт, то за 7 місяців з масштабних придбань було відправлено автомобіль, декілька тепловізорів та дронів DJI Magic 3, десятки різних шоломів, та понад 100 бронеплит з бронежилетами та плитоносками (це врятовані життя – і це найголовніше). Також ми придбали  планшети та  ноутбуки для виконання бойових завдань, подбали про амуніцію солдат та придбали їм утеплені куртки, форми зимові та літні, тактичні штани,  термоковдри, спальники (звичайні та зимові), термобілизну, шапки, демісезонні чоботи налокітники, балаклави,  каремати та баули, щоб це все переносити.