БАЙДУЖІСТЬ – НЕ НАША РИСА! ДОПОМАГАЄМО АРМІЇ РАЗОМ!113 днів – саме стільки йде війна в нашій країні. Сьогодні майбутнє української нації під загрозою. За інформацією офісу Генпрокурора України росія вбила 332 дитини, поранено понад 580. Наші землі знищують, території відбирають, наші домівки підло грабують, ґвалтують жінок, катують чоловіків, а дітей вбивають на очах у батьків. 

Вже 113 днів економіка країни виживає в умовах цієї несправедливої війни. Багато людей залишилося без роботи та коштів, тому змушені їхати за кордон у пошуках кращого життя заради своєї родини. А ті, хто залишились – борються з ворогом усіма засобами на всіх фронтах. Наші мужні воїни ЗСУ – на передовій, захищаючи Україну від ворога, медики – рятуючи життя, журналісти та лідери думок – ведучи інформаційну війну, всі інші свідомі громадяни – забезпечуючи надійний тил для тих, хто цього потребує. 

В цей страшний день 24 лютого, коли розпочалась війна, дружня родина  гарантованого покупця вирішила в один голос: ми не будемо осторонь ні дня на цій війні. З того часу працівники створили свій фонд, куди постійно жертвують власні кошти на потреби нашої армії. У кожного своя ситуація в житті та свої проблеми, але коли війна прийшла у твій дім, немає розділення на свій/чужий! Тут всі свої і всім потрібна допомога. 

В перші дні війни працівники підприємства за власної ініціативи перерахували кошти із заробітної плати у Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим» на потреби мужньої української армії. Ще один платіж у фонд було зроблено разом з профспілкою підприємства. Близько 900 000 гривень пішло на благодійність. І це стало гарною традицією – допомогати. 

Кожного місяця дружня родина гарантованого покупця перераховує значні суми із власного бюджету на потреби наших воїнів. За цей час зроблено багато добрих справ, зокрема укомплектовано декілька підрозділів ЗСУ, в яких служать і наші хлопці-колеги, які добровільно пішли на фронт. 

Придбано та відправлено за місцем призначення десятки бронежилетів та касок, берців, рацій, рюкзаків, розгрузок,  поясних ременів, карематів, тактичних та звичайних ліхтариків, ліків та кровоспинних препаратів, турнікетів, окулярів та тактичних рукавичок, форми і підсумків.

Крім цього, придбано декілька тепловізорів, біноклів, ноутбтук, планки пам’яті та блоки живлення для аеророзвідки на передовій, передано автівку нашому колезі, який мужньо захищає Україну, одягнено та екіпіровано медиків, розроблено та виготовлено індивідуальні плитоноски.  Результат цієї роботи – сотні тисяч гривень, витрачених колективом і наші живі хлопці, які пишуть: “Дякую! Ваша плитоноска врятувала мені життя!”. Це надихає та стимулює працювати ще більше!