АНОНСУЄМО 2 «ЗЕЛЕНИХ» АУКЦІОНИ ГАРАНТОВАНОГО ПОКУПЦЯ 25-26 ТРАВНЯ 2022 РОКУ НА УЕБОтже, це вже не перший досвід держпідприємства проводити два аукціони підряд. Один з аукціонів – тематичний, на якому можна буде придбати електричну енергію, вироблену з енергії сонця

Аукціон з продажу чистої електроенергії відбудеться 25 травня 2022 року о 15-00 на ТБ «Українська енергетична біржа». Гарантований покупець запрошує всіх бажаючих учасників ринку взяти участь в анонсованому аукціоні та придбати вуглецево-нейтральну енергію за двосторонніми договорами. 

Період постачання – червень 2022 року. Гарантований покупець виставляє на продаж блочні заявки для денних годин доби (08-17, 09-16 та 10-15 години). 

Нагадаємо, що на продаж виставлена електрична енергія, вироблена з енергії сонця. 

Для задоволення попиту учасників аукціону під час торгів реалізація продуктів буде здійснюватись по одному лоту. По кожному з пакетів лотів торги будуть починатись за стартовою ціною. 

Особливість аукціону: Продавець гарантує, що не менше, ніж 90% електричної енергії вироблено з енергії сонця. 

Другий аукціон відбудеться 26 травня 2022 року о 11-00 також на ТБ «Українська енергетична біржа». 

Період постачання аналогічний – червень 202року. На торгах будуть представлені блочні заявки для денних годин доби (09-1910-18, 11-17 та 12-16 години). Для задоволення попиту учасників аукціону під час торгів будуть послідовно формуватись пакети  лотів від 5 до 30 МВт•год.

Довідково:

* - Договором передбачена можливість обмеження Продавцем продажу електричної енергії в односторонньому порядку (але не більше ніж на 40 відсотків) з повідомленням Покупця у період Д-1.

По кожному з пакетів лотів торги будуть починатись за стартовою ціною. 

Всіх бажаючих учасників ринку запрошуємо долучитися до торгів та придбати вуглецево-нейтральну енергію у надійного продавця.