ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ З АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇЗ метою підтримки та стимулювання роботи бізнесу Урядом України було прийнято низку заходів, спрямованих на вдосконалення діючого законодавства на період дії воєнного стану в Україні. 

Так, Законом України від 15.03.2022 № 2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» для платників податків розширено перелік можливостей застосування спрощеної системи оподаткування. 

Відповідно до пункту 9 підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу України визначено, що тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, платники спрощеної системи оподаткування мають право на використання певних особливостей оподаткування. Зокрема, платники єдиного податку третьої групи з відсотковою ставкою 2 відсотки від доходу звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України. 

Повідомляємо, що ДП «Гарантований покупець» залишається платником податку на додану вартість і податку на прибуток підприємства на загальних підставах.

Враховуючи зазначене вище та з метою ефективного та достовірного прогнозування показників діяльності підприємства, забезпечення сталих розрахунків та коректного оформлення первинних документів з постачальниками, ДП «Гарантований покупець» звертається з проханням невідкладно повідомляти підприємство у разі переходу вашої компанії на спрощену систему оподаткування, після офіційного підтвердження відповідної заяви контролюючим органом.  

Зазначену інформацію просимо надсилати на електронні адреси   ДП «Гарантований покупець»: 

kanc-gp@gpee.com.ua

vpoz@gpee.com.ua

moskalenko@gpee.com.ua

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на подальшу співпрацю.