АНОНСУЄМО НОВИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ «ЗЕЛЕНОЇ» ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА КВІТЕНЬ 2022 РОКУДва «зелених» аукціони, які днями відбулися вперше під час війни, показали дуже хороший результат – чиста електроенергія має попит навіть сьогодні, коли країна переживає скрутні часи. Виходячи з цього, «Гарантований покупець» планує проведення нового аукціону з продажу вуглецево-нейтральної енергії. Він відбудеться у перший день нового місяця - 01 квітня 2022 року о 10-00 на ТБ «Українська енергетична біржа». Підприємство запрошує всіх бажаючих учасників ринку взяти участь в анонсованому аукціоні.

До продажу пропонується чиста електроенергія з періодом постачання 06-30 квітня 202року. Гарантований покупець виставляє на продаж блочні заявки для денних годин доби (09-18, 10-17, 11-16 та 12-15 години). Для задоволення попиту учасників аукціону під час торгів будуть послідовно формуватись пакети  лотів від 5 до 30 МВт•год. Всі бажаючі учасники ринку електричної енергії мають змогу придбати вуглецево-нейтральну електроенергію за двосторонніми договорами.  

По кожному з пакетів лотів торги будуть починатись за стартовою ціною. 

Нагадаємо, що договором передбачена можливість обмеження Продавцем продажу електричної енергії в односторонньому порядку (але не більше ніж на 40 відсотків) з повідомленням Покупця у період Д-1.

 Закликаємо всіх учасників ринку електричної енергії бути активними, тому що проведення “зелених” аукціонів – це шлях до вирішення проблем, які зараз виникають у ВДЕ сфері через нестабільну ситуацію в країні. 


Переваги аукціонів з продажу електроенергії з ВДЕ:

єдиний доступний механізм купівлі саме «зеленої» електроенергії

купівля у стабільного та надійного продавця

розвиток іміджу екологічно-відповідальної компанії

прозорі механізми взаємодії за укладеним договором

можливість використання відновлюваної електроенергії у своїй роботі без необхідності придбання відповідного обладнання. 

Долучайтеся!