ДО УВАГИ ВСІХ ВИРОБНИКІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ З АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛНа електронну адресу виробників електричної енергії з альтернативних джерел (далі – ВАД) 16 березня 2022 року направлено акт приймання-передачі частки відшкодування вартості врегулювання небалансу електричної енергії Гарантованого покупця за лютий 2022 року (далі – Акт) з накладанням КЕП уповноваженої особи.

Просимо у триденний строк з дати отримання повернути на електронну адресу Гарантованого покупця Акт з накладенням КЕП уповноваженої особи ВАД.

Відповідно до п.10.7 Порядку купівлі гарантованим покупцем електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел, виробник має здійснити Гарантованому покупцю оплату частки відшкодування вартості врегулювання небалансу електричної енергії гарантованого покупця протягом перших трьох робочих днів з дати отримання від Гарантованого покупця підписаного КЕП уповноваженої особи акта приймання-передачі.

Граничний термін сплати частки відшкодування згідно з Актом – 21.03.2022 року.

Звертаємо увагу, що відповідно до постанови НКРЕКП від 03.03.2022 №340 Гарантований покупець має право зменшити рівень розрахунків із продавцем за «зеленим» тарифом пропорційно до неоплаченої частки відшкодування вартості врегулювання небалансу електричної енергії.

В разі неможливості ВАД здійснити оплату частки відшкодування вартості врегулювання небалансу електричної енергії необхідно листом повідомити про це Гарантованого покупця та звернутися з проханням здійснити зарахування зустрічних однорідних вимог.

Оплата Гарантованому покупцю частки відшкодування вартості врегулювання небалансу електричної енергії гарантованого покупця здійснюється на поточний рахунок ДП «Гарантований покупець» UA333004650000026007300712874 в АТ «Ощадбанк».