ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ ПРАЦЮЄ ДИСТАНЦІЙНО

04 БЕР 2022


Сьогодні країна знаходиться у режимі воєнного стану, йде жорстока боротьба з російським ворогом, на жаль, це позначається на роботі багатьох українських підприємств. Хочемо повідомити, що ДП «Гарантований покупець» продовжує працювати та виконувати покладені на нього функції, але дистанційно. 

Нагадуємо, що при виникненні будь-якого запитання ви можете зв'язатися з фахівцями держпідприємства виключно за допомогою електронної пошти. Ми намагаємось постійно перебувати на зв'язку і максимально швидко опрацьовувати кожен запит. Наголошуємо, що зараз в країні критична ситуація, тому, можливо, відповідь буде не одразу, особливо, якщо життю робітників загрожуватиме небезпека, або будуть проблеми з інтернетом. Але ми обов'язково опрацюємо ваш запит та вирішимо всі питання. Дуже сподіваємося на розуміння. 

У разі виникнення проблем закликаємо звертатися до фахівців електронною поштою та вказувати контактну особу. Адресне спрямування запитів на зазначені нижче електронні адреси забезпечують їх опрацювання відповідальними фахівцями у найкоротші терміни.

Перелік контактів:

1. Щодо торгівельних операцій просимо звертатися до Департаменту торгівельних операцій на ринку електроенергії (ДТОРЕ).

Електронна пошта: dtore@gpee.com.ua

2. Питання щодо фактичних обсягів виробництва електроенергії виробниками за «зеленим» тарифом можна адресувати до Департаменту забезпечення діяльності на ринку електроенергії (ДЗДРЕ).

Електронна пошта: dzdre@gpee.com.ua

3. Звернення щодо розрахунків розглядає Департамент з економіки та фінансів.

Електронна пошта: def@gpee.com.ua

4. Питання щодо актів звірки розрахунків та реєстрації податкових накладних з ПДВ опрацьовує Департамент бухгалтерського обліку та звітності.

Електронна пошта: dboez@gpee.com.ua

5. З відділом аналітики та прогнозування можна звязатися за адресою: vap@gpee.com.ua

 6. У разі виникнення питань щодо договірної роботи спрямовуйте їх до Департаменту договірної роботи.

Електронна пошта: ddr@gpee.com.ua

7. Питання, пов’язані з кваліфікованими електронними підписами (КЕП) адресуйте Департаменту інформаційних технологій.

 Електронна пошта: dit@gpee.com.ua

8. З інших питань: kanc-gp@gpee.com.ua

«Гарантований покупець» на зв'язку! Бережіть себе.