UBER: ВСЕ ПОЇЗДКИ ТІЛЬКИ З НУЛЬОВИМИ ВИКИДАМИ ДО 2040 РОКУ

11 ЛИС 2021


Мобільна платформа Uber оголосила, що всі поїздки компанії до 2030 року не призводитимуть до викидів парникових газів (zero-emission mobility platform) в Європі, США і Канаді, а з 2040 року – в інших країнах світу.

Це означає, що всі водії, які працюють через Uber, будуть керувати транспортними засобами з нульовими викидами (zero-emission vehicles), в першу чергу електромобілями. Сьогодні платформу Uber використовують 5 млн водіїв в 69 країнах. Для порівняння, у 2019 році у світі було продано 2,3 млн електромобілів.

Uber повністю перейде на електромобілі до 2040 року, виділивши на це 800 млн доларів, а вже до 2025 року в столицях Європи буде 50 % «зелених» поїздок.

Для цього компанія вже сьогодні уклала ряд партнерств, щоб спростити та зробити більш доступним для водіїв перехід на електромобілі та знизити їх експлуатаційні витрати.

У Великобританії Uber і BP Chargemaster (дочірня компанія нафтогазового концерну BP) оголосили про партнерство, щоб надати водіям, які використовують додаток Uber, знижки при використанні мережі зарядки BP і при установці домашніх точок зарядки smart Homecharge. Перший центр зарядки електромобілів відкриється у Вестмінстері в Лондоні.

Також Renault-Nissan і Uber підписали угоду про стратегічне партнерство, щоб забезпечити водіям, які використовують додаток Uber, доступ до недорогих електромобілів у багатьох країнах Європи.

На додаток до допомоги в покупці транспортних засобів, яка поширюється на водіїв в США, Канаді та Європі, компанія також планує платити за вищим тарифом за поїздку водіям, які використовують електромобілі та гібриди, щл заряджаються від розетки, і організовує пільгові тарифи на зарядку з основними мережами електрозарядок в США і Європі.

Водії, які реєструють «зелені» транспортні засоби на платформі, отримають додаткові 50 центів за поїздку, а ті, які використовують акумуляторні автомобілі, отримують додатковий долар на загальну суму в 1,50 долара за поїздку.

У Великобританії Uber та BP підписали угоду про надання водіям нових спеціалізованих центрів зарядки в Лондоні, а у Франції партнерство з EDF допоможе надати нову інфраструктуру швидкої зарядки та знижки на установку домашньої зарядки. В Україні Uber забезпечує пільгові тарифи для водіїв Uber Green на зарядних станціях Yasno і Toka.

Uber продовжить розширення сервісу Uber Green по всій Європі, де пасажири можуть замовити автомобіль з  нижчим рівнем викидів за невелику додаткову плату (+1 долар): з 37 міст, де сервіс доступний сьогодні, до 60 міст до кінця 2021 року, включаючи Лондон і Барселону. Це буде означати, що до кінця 2021 року пасажири зможуть обрати автомобіль з нульовим рівнем викидів в містах, що представляють 80 % бізнесу Uber в Європі.

Нагадаємо, що Uber Green представили у Києві в березні 2019 року, при цьому столиця України стала другим містом в Центральній та Східній Європі після Бухареста, де існує повністю електричний сервіс райдшерінгу – спільного використання приватного автомобіля за допомогою сервісів для пошуку попутників.


Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook