Затверджено вартість послуг Гарантованого покупця за березеньНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила розмір вартості послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої державним підприємство «Гарантований покупець» у березні 2020 року. Рішення ухвалили на засіданні Регулятора 29 квітня.

Так, розмір зазначеної послуги склав 3,12 млрд грн

У березні Гарантований покупець придбав 949 758 МВт·год електроенергії  з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). Її загальна вартість становить близько 4,2 млрд грн.

Згідно з Порядком продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом, після затвердження вартості послуг, що надано Гарантованим покупцем, оператор системи передачі (ОСП) – ПрАТ «НЕК «Укренерго» – сплачує послугу із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії протягом одного робочого дня.

При цьому, НЕК «Укренерго» не виконує своїх зобов’язань із розрахунків. За березень та квітень 2020 року компанія не здійснила жодного платежу на користь Гарантованого покупця за ці періоди. 

Гарантований покупець очікує надходження коштів від НЕК «Укренерго» та вживає заходів щодо стягнення заборгованості для остаточного розрахунку з виробниками електроенергії за «зеленим» тарифом. Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook