З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!Сьогодні всі громадяни України вперше відзначають нове свято – День української державності. Таке рішення було прийняте Верховною Радою 31 травня 2022 року ухвалено закон, який встановлює День державності України 28 липня святковим днем.

Символічно, що це свято відзначається у день хрещення Київської Русі. В цьому році виповнюється 1034 роки з цієї великої події. Ідею запровадити це свято запропонував у минулому році Президент Володимир Зеленський під час святкування Дня незалежності України та одразу ж підписав відповідний указ.

Сьогодні наша країна вперше святкує День української державності, точкою відліку якої вважається рік заснування Києва  столиці Київської Русі й сучасної України.

Це свято – ще один крок до збереження та розвитку національних інтересів України, важлива подія для майбутніх українських поколінь, які будуть вивчати свою історію та розуміти, з чого все починалось, це боротьба за встановлення історичної справедливості. І як влучно сказав Президент про важливість цього дня: «День Української Державності затверджуватиме зв'язок українців, які мешкають зараз, з багатьма поколіннями нашого народу. Лише ті, хто зовсім не знає правди історії і зовсім не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати нас. Після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за сторіччя, українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало неодноразово. Не цього разу!»

Зі святом вас, дорогі українці, разом до перемоги!