ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ ЗУСТРІВСЯ С АСОЦІАЦІЯМИ ВДЕВчора відбулась робоча зустріч керівника ДП «Гарантований покупець» Андрія Пилипенка та очільників чотирьох асоціацій відновлювальної енергетики України.

Сторони обговорили проблемні питання діяльності галузі, окреслили перспективи розвитку  та проговорили недоліки у комунікаційній політиці з виробниками за «зеленим» тарифом.

«Останнім часом ми отримуємо велику кількість листів від різних структур, які представляють інтереси «зеленої» енергетики. Багато звернень стосується вирішення тієї чи іншої проблеми, і ми хочемо налагодити механізм комунікації з виробниками настільки добре, наскільки це можливо. Саме тому я вважаю за потрібне ініціювати такі робочі зустрічі якомога частіше з асоціаціями та виробниками, щоб разом шукати шляхи до вирішення проблемних питань» - так прокоментував результат зустрічі в.о. директора Андрій Пилипенко.

Він також зазначив, що це корисно для галузі й тим, що у виробників та представників держпідприємства є можливість подивитися на одну й ту ж саму ситуацію під різними кутами зору, прорахувати варіанти розвитку подій та врахувати інтереси всіх учасників ринку.

Наступного тижня Андрій Пилипенко планує зустрітися з бізнес-спільнотою та обговорити стан та розвиток галузі ВДЕ в Україні.

Також зазначимо, що держпідприємство намагається завжди давати зворотній зв'язок щодо будь-якої теми. Головний канал комунікації - сайт, де є можливість відправити своє звернення. Прес-центр підприємства регулярно висвітлює на цьому ресурсі актуальні питання, і при бажанні можна знайти відповіді на все. Серед додаткових каналів комунікації: фейсбук, телеграм-група. Достатньо написати повідомлення на сторінці держпідприємства у фейсбуці, і воно буде одразу переадресовано провідному фахівцю з цього питання.

До речі, у публічному просторі неодноразово публікувались контакти  департаментів гарантованого покупця, куди можна зателефонувати та отримати консультацію. Ми розуміємо, що, можливо, не всім вистачає нашої уваги, тому ми будемо намагатись робити ще більший акцент на покращенні комунікаційної складової з виробниками з ВДЕ та організаціями, які представляють інтереси «зеленої» генерації. У свою чергу також просимо всіх небайдужих надавати нам пропозиції щодо покращення рівня комунікації ДП «Гарантований покупець» та «зеленої» генерації, долучатися до робочих груп з обговорення того чи іншого питання та проявляти ініціативу.