Гарантований покупець вчасно розрахувався за «зеленим» тарифомДержавне підприємство «Гарантований покупець» здійснило авансовий платіж виробникам електроенергії з відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) за першу декаду лютого. 14 лютого 2020 року підприємство сплатило виробникам за «зеленим» тарифом 300 млн грн. Рівень розрахунків за першу декаду місяця — 33%. Джерелом для авансового платежу є кошти, які держпідприємство отримало від реалізації електроенергії на ринку «на добу наперед» (РДН). Зазначимо, що ПрАТ «НЕК «Укренерго» не перерахувало Гарантованому покупцю авансовий платіж за 10 днів лютого.

 

При цьому слід наголосити, що Гарантований покупець вчасно здійснив платіж відновлювальній генерації – за Порядком купівлі  електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії, розрахунок відбувається до 15 числа відповідного місяця.

 

Крім того, Гарантований покупець продовжує розрахунки з ВДЕ за січень 2020 року. Підприємство сплатило за «зелену» енергію 300 млн грн. Розрахунок провели коштами, отриманими від Укренерго – компанія часткового погасила заборгованость перед Гарантованим покупецем за другу декаду січня, сплативши 300 млн грн із належних 472 млн грн.  Таким чином, сума виплат за «зеленим» тарифом за січень досягла 1,4 млрд грн, що становить понад 67%. 

Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook