ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ЗА «ЗЕЛЕНИМ» ТАРИФОМПовідомляємо  що, станом на сьогодні розрахунок вартості електричної енергії, за яку здійснюється оплата виробникам за «зеленим» тарифом за квітень 2022 року, затримується. На жаль, ця ситуація не залежить від держпідприємства.

Затримка пов’язана з тим, що Адміністратор комерційного обліку поки що не надав дані щодо фактичного погодинного відпуску та споживання електричної енергії по кожній генеруючій одиниці (W-коду в системі LIO) кожного виробника за «зеленим» тарифом, що входить до балансуючої групи гарантованого покупця. Нагадаємо, що це важлива інформація, без якої неможливо здійснити розрахунки, адже надання таких даних – вимога розділу 7 Порядку купівлі гарантованим покупцем електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 26.04.2019 № 641

Отже, ДП «Гарантований покупець» одразу виконає покладені на нього функції та здійснить розрахунок вартості електричної енергії за квітень 2022 року після отримання вказаної інформації. А також держпідприємтсво направить актикупівлі-продажу в електронному вигляді,підписані КЕП уповноваженої особи, на електронніадреси виробників. Дякуємо за очікування та сподіваємось на порозуміння.