ПРОДАЄТЬСЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ ТРАВНЯ: запрошуємо на аукціонЗакріплюємо успіх минулого аукціону та одразу анонсуємо майбутній! Також сподіваємося на блискучий результат. 

Отже, запрошуємо всіх бажаючих учасників ринку електричної енергії взяти участь в анонсованому аукціоні та придбати чисту електричну енергію у надійного продавця за двосторонніми договорами. 

Аукціон відбудеться 18 квітня 2022 року о 12-00 на ТБ «Українська енергетична біржа»

До продажу пропонується чиста електроенергія з періодом постачання травень 202року. Гарантований покупець виставляє на продаж базове навантаження та блочні заявки для денних годин доби (08-20, 09-19, 10-18 та 11-17 години). Для задоволення попиту учасників аукціону під час торгів будуть послідовно формуватись пакети  лотів від 5 до 20 МВт•год. По кожному з пакетів лотів торги будуть починатись за стартовою ціною. 

Довідково:

* - Договором передбачена можливість обмеження Продавцем продажу електричної енергії в односторонньому порядку (але не більше ніж на 40 відсотків) з повідомленням Покупця у період Д-1.

П'ять переваг аукціонів Гарантованого покупця:

1.   Єдиний доступний механізм купівлі саме «зеленої» електроенергії

2.   Купівля у стабільного та надійного продавця

3.   Розвиток іміджу екологічно-відповідальної компанії

4.   Прозорі механізми взаємодії за укладеним договором

5.   Можливість використання відновлюваної електроенергії у своїй роботі без необхідності придбання відповідного обладнання.