СПОРТ ТА ВДЕ: СТАДІОНИ ОБЛАШТУЮТЬ СОНЯЧНИМИ БАТАРЕЯМИ

05 ЖОВ 2021


Світова спортивна спільнота не пасе задніх і також бере активну участь у переході на відновлювальні джерела енергії. Так, наприклад, французький футбольний клуб «Ліон» встановить поруч зі своїм домашнім стадіоном сонячні панелі на території загальною площею 50 тисяч м2. Для розуміння масштабу – це близько семи футбольних полів.

Сонячні батареї встановлять на парковках, будівлях комплексу, а також на тенісному комплексі.

Передбачається, що СЕС буде виробляти електроенергію, необхідну для забезпечення енергопотреб 2500 будинків протягом року.


Ще одним яскравим прикладом є ініціатива компанії Amazon  побудувати стадіон з нульовими викидами вуглецю у Сіетлі. Стадіон має назву Climate Pledge Arena. Під час його будівництва використовували дощову воду для заливки льоду. Відкрити стадіон планують у жовтні 2021 року.

За проектром Climate Pledge Arena вмістить більше 18 тисяч відвідувачів.

Всю електроенергію Climate Pledge Arena буде отримувати від сонячних батарей, розташованих як на самому стадіоні, так і в інших місцях. 75 % всіх продуктів на стадіоні будуть місцевого виробництва, а всю їжу, яку не зможуть продати під час заходів, будуть роздавати. Харчові відходи будуть компостувати.

Крім цього, квитки на матчі «НХЛ-Сіетл» і жіночої професійної баскетбольної команди «Сіетл Сторм» можна буде використовувати для проїзду в громадському транспорті в день гри. Це зроблено для того, щоб люди рідше користувалися особистими автомобілями.

Мета цього проекту – внесок у повне припинення викидів СО2 в атмосферу до 2040 року.


Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook