Суд відновив дію призупинених тарифів «НЕК Укренерго», обмеживши призупинення дії постанов НКРЕКП на декілька підприємств1 серпня 2019 року Окружний адміністративний суд м. Києва розглянув клопотання про заміну запобіжного заходу забезпечення позову АТ «Нікопольський завод феросплавів» у справі № 640/12695/19.

Ухвалою суду від 1 серпня 2019 року призупинено дію постанов НКРЕКП від 07.06.2019 №954, №955 про встановлення тарифів на передачу для НЕК «Укренерго» лише в частині таких підприємств:

· «Нікопольський завод феросплавів»

· «Запорізький завод феросплавів»

· «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат»

· «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»

· «Дніпроазот».

Нагадаємо, 27 червня 2019 року Окружний адміністративний суд м. Києва за позовом АТ «Нікопольський завод феросплавів» призупинив дію постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 7 червня 2019 року №954 і №955, які встановлювали тарифи для НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії та послуги з диспетчерського управління на друге півріччя 2019 року.

Призупинення дії зазначених постанов вплинуло на весь подальший ланцюг розрахунків із зеленою генерацією, їх інвесторами, поставило під загрозу роботу нового ринку та майбутнє галузі відновлюваної енергетики в цілому.

Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook