ДП «Гарантований покупець» долучився до ініціативи Офісу Президента «Гвардія Наступу»

03 ВЕР 2023


23 підприємства паливно-енергетичного комплексу України відгукнулись на ініціативу Офісу Президента «Гвардія Наступу», зробивши грошові внески для допомоги державній прикордонній службі у закупівлі бронетехніки для захисту державного кордону. 

Зокрема, було закуплено 50 БТРів для бригади 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон».

Трудовий колектив ДП «Гарантований покупець» отримав слова подяки від Голови Державної прикордонної служби України Сергія Дейнеко та Міністра енергетики Германа Галущенка за вагомий внесок у Перемогу! 

За словами Сергія Дейнеко відповідні гусеничні бронетранспортери мають високу прохідну здатність і допоможуть бригаді  пересуватися за найскладніших погодних умов.

Дані бронетраспортери в тому числі використовуються як медваки для рятування життя та здоров'я поранених хлопців. «Енергетики підставили плече прикордонникам, далі ми підставляємо плече енергетикам - попереду складний зимовий період, і ми зробимо все можливе, щоб до вас якомога менше «долітало», - зазначив він.

Міністр енергетики Герман Галущенко відзначив, що до збору коштів долучилися, зокрема, компанії атомної, нафтогазової, електроенергетичної та вугільної галузей, а також компанії операторів системи розподілу та газотранспортної системи. Кожна з них зробила різні внески для допомоги прикордонникам. 

«Енергетики успішно тримають свій фронт. Але наша робота, як і вся країна, залежить від першої лінії фронту - Збройних Сил України, прикордонників, Нацгвардії, СБУ, ГУР та всіх, хто знищує ворога на передовій. Сьогодні день єднання енергетиків у допомозі першій лінії фронту. Ми мали честь і можливість підтримати бригаду прикордонників «Сталевий кордон», і я дуже пишаюся тим, що вся галузь об’єдналася для цього», - підкреслив Герман Галущенко.