З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

28 ЛИП 2023


День Української Державності започаткували згідно з указом Президента України Володимира Зеленського (від 24 серпня 2021 року)

Нагадаємо, що день для відзначення цього свята обрано не випадково, адже саме 28 липня українці святкують день хрещення Русі! 

День Української Державності  ще одне нагадування про історію України, яка зіткана з боротьби нашої нації за свою державу та незалежність! Наші пращури століттями боролися за можливість жити у вільній країні, а сьогодні українські захисники та захисниці виборюють це право кожного дня! Ціна нашої державності надвисока: біль, кров та загублені життя цвіту нації! 

Сьогоднішній день – це нагадування про те, що ми єдині, незалежні, нескорені та вільні!  І де б ми не були: на фронті зі зброєю, в тилу, допомагаючи нашим воїнам та підтримуючи економіку країни, або за кордоном, ми маємо відчувати приналежність до української родини всюди. Ми маємо говорити українською, прославляти нашу державу, захищати її від ворога та показувати всьому цивілізованому світу, що Україна – це сильна, вільна, квітуча та прогресивна держава, яка стоїть проти потужного ворога, бореться і ніколи не скориться! 

З Днем Української Державності!