ДОПОМОЖІТЬ ЕНЕРГЕТИКАМ! ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ!Останні тижні виявилися надскладними для ПЕК України. Країна-агресор обрала тактику знищення енергетичної інфраструктури, на жаль, пошкоджено важливі обєкти. Все це призвело до сильного навантаження на нашу енергосистему. І зараз вона потребує часу на відновлення.

Дякуємо професіоналізму та оперативності наших енергетиків, які день та ніч працюють над відновленням живлення споживачів, які залишилися без cвітла внаслідок обстрілів. Хочемо підтримати НЕК «Укренерго», подякувати за роботу та старання, та нагадати всім споживачам, що сьогодні як ніколи важливо бути свідомими та думати не тільки про себе.

НЕК «Укренерго» закликає всіх ощадливо споживати електроенергію.

Як це робити докладно показано на інфографіці.

А також ми зібрали декілька цікавих фактів про те, як вже сьогодні заощаджують енергію європейці.

Наприклад, Посол Британії Мелінда Сіммонс написала у своєму Твіттері, що працювала з ліхтариком у Києві, щоб приєднатись до українців, які заощаджують і допомагають енергетикам збалансувати систему.

Bloomberg пише, що у Німеччині вже є заборона на освітлення пам’ятників та будівель, в офісах встановлюється температура до 19 градусів, а також вимикають опалення у деяких громадських будівлях. У Фінляндії просять скоротити час на приймання душу, менше користуватися гаджетами, з’являються додаткові обмеження на дорогах та збільшується користування громадським транспортом. Швеція планує встановлювати економічніші водопровідні крани, замінювати старі віконні рами та двері. У Данії пропонують сушити одяг на мотузках, не використовуючи електросушарки. 

Як бачимо, всі цивілізовані країни впевнено крокують до того, щоб зменшити рівень споживання електричної енергії, у кожного своя стратегія та свій шлях, але мета одна.

Бережіть себе та заощаджуйте електроенергію.