ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!26 й рік поспіль сильна, вільна, незалежна та суверенна країна Україна святкує цей день – День прийняття Конституції.  З того дня цей документ закріпив правові основи незалежної України, її територіальну цілісність. Це важливий крок у розвитку нашої держави, у підвищенні міжнародного авторитету країни на світовій арені. 

Сьогодні мав би бути офіційний вихідний, люди святкували би це свято в колі близьких, виходили на площі своїх міст, раділи теплому літньому сонячному дню. Але вже 4 місяці нам не весело.  24 лютого росія зухвало напала на Україну, і тепер не до концертів та святкувань.  Вчора сусід-агресор заздалегідь “привітав” Україну зі святом, запустивши ракети по Кременчуку, Миколаєву, Харкову, Донбасу та іншим містам країни. Вбивши та поранивши невинних людей, серед яких – жінки, діти, літні люди. Все це – абсолютний геноцид українського народу з боку російської армії.  Немає жодних сумнівів – зло буде покарано. Україна – потужна держава, яку підтримує весь світ, і перемога буде за нами! 

Ми вітаємо в цей день всіх українців, громадян нашої незламної країни з Днем Конституції! Бажаємо всім нам, дітям України, мирного неба, квітучої неньки та скорішої перемоги! Давайте разом формувати вільне, справедливе та толерантне суспільство, відновлювати старе та будувати нове, допомагати  та підтримувати своїх. Разом ми переможемо, Україна стане потужною державою, яка побудована на основах Європейської демократії! 

І, як сказав наш Президент Володимир Зеленський: 

"Перемога не за горами! Перемога за нами!

З Днем Конституції України, дорогі громадяни!

Слава вам!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!"