НА ПРОДАЖ ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ «ЗЕЛЕНА» ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ 2021 РОКУДержавне підприємство «Гарантований покупець» розпочинає продаж електроенергії з відновлювальних джерел (ВДЕ), яка буде вироблена у наступному році. За ініціативи підприємства 16 грудня 2020 року об 11:00 на ТБ «Українська енергетична біржа» відбудеться перший такий аукціон на 2021 рік. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до торгів.


Аукціонний бюлетень з детальною інформацією щодо продуктів, розміру лотів та цін розміщено на сайті торговельного майданчика: https://bit.ly/gpee-green-auction-details-16122020


До продажу пропонується чиста електроенергія з періодом постачання з 1 до 31 січня 2021 року. Цього разу Гарантований покупець виставляє на продаж рекордну кількість продуктів – базове навантаження та блочні заявки для денних годин доби (9–16, 10–15, 11–14, 12–13 години)

Для задоволення попиту різних учасників аукціону сформовані лоти різних розмірів – від 1 до 50 МВт•год.

Нагадаємо, що стартова ціна електроенергії визначена відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами. Крок аукціону – 1 гривня за 1 МВт•год.

Нагадуємо, участь у торгах може будь-який учасник ринку електроенергії. До участі в аукціоні необхідно пройти відповідну реєстрацію біржі, подати заявку на участь в аукціоні та забезпечити перерахування гарантійного внеску.


Переваги аукціонів з продажу електроенергії з ВДЕ:

єдиний доступний механізм купівлі саме «зеленої» електроенергії

купівля у стабільного та надійного продавця

розвиток іміджу екологічно-відповідальної компанії

прозорі механізми взаємодії за укладеним договором

можливість використання відновлюваної електроенергії у своїй роботі без необхідності придбання відповідного обладнання. 


Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook