Герман Галущенко представив нового керівника Гарантованого покупця Вадима Улиду

15 ЛИС 2021


Сьогодні міністр енергетики Герман Галущенко представив колективу в.о. директора ДП «Гарантований покупець» Вадима Улиду, призначеного Кабінетом Міністрів на засіданні 13 листопада.

«Першим завданням виконувача обов’язків керівника підприємства буде забезпечення термінових виплат виробникам «зеленої» електроенергії коштів, отриманих від продажу «Укренерго» зелених облігації. Україна виконує свої зобов’язання перед інвесторами та сумлінно гасить борги, як і було обіцяно. Держава доводить, що є надійним партнером для бізнесу», — наголосив Герман Галущенко.

Водночас сьогодні на засіданні Уряду Міненерго ініціюватиме створення міжвідомчої комісії, яка аналізуватиме діяльність держпідприємства у сфері продажу електроенергії, що ймовірно призвела до збитків ДП та зменшення відсотку розрахунків з інвесторами у зелену енергетику.

«Ще раз хочу наголосити, що кошти, отримані «Укренерго» з продажу «зелених» облігацій, будуть використані виключно для виплат на «зелену» енергетику, як це прописано у рішенні Уряду», — зазначив Герман Галущенко.