Гарантований покупець пропонує до продажу електричну енергіюДержавне підприємство «Гарантований покупець» ініціює аукціон з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами в торговій зоні об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України з місячним періодом купівлі-продажу.

Аукціон в режимі торгів коефіцієнтами відбудеться 26 червня 2020 року об 11:00 на електронному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа». Аукціонний бюлетень доступний за посиланням: https://bit.ly/31yc0jG


Переваги аукціону:

 

1. Можливість обрати оптимальний продукт: купівля протягом всього торговельного дня, або ж окремо у нічні години.

2. Аукціон доступний для учасників ринку.

3. Період купівлі-продажу – один календарний місяць.

4. Гнучкий графік оплати в залежності від графіка купівлі електричної енергії (передоплата або післяплата з наданням банківської гарантії).

5. Можливість купівлі електричної енергії з дисконтом від ціни, яка сформується на ринку «на добу наперед» (РДН) (при купівлі електричної енергії у нічні години).

6. Комісійний збір на купівлю електричної енергії на біржі складає ½ тарифу оператора ринку.


Деталі аукціону:

Загальний обсяг продажу:  802 900 МВт·год

Період продажу електроенергії: 01.07.2020 – 31.07.2020

 

На продаж виставлені такі позиції:

 

1. Базове навантаження (купівля-продаж здійснюється протягом всього торговельного дня).

2. Блочна заявка (купівля-продаж здійснюється з 01 до 07 години торговельного дня).

 

Проведення такого аукціону стало можливим завдяки ухваленим Кабінетом Міністрів України змінам до Положення про покладення спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії. Право Гарантованого покупця купувати та продавати електричну енергію за двосторонніми договорами є одним із заходів, розроблених Антикризовим енергетичним штабом, спрямованих на врегулювання проблемних питань енергетичної галузі та врівноваження попиту та пропозиції на організованих сегментах ринку.
Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook