ГАРАНТОВАНИЙ
ПОКУПЕЦЬ

ГАРАНТОВАНИЙ
ПОКУПЕЦЬ

ГАРАНТОВАНИЙ
ПОКУПЕЦЬ

ГАРАНТОВАНИЙ
ПОКУПЕЦЬ

Новини


Вам також може бути цікаво:
ПСО для населення ПУП законодавство

Щодо можливих змін до положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електроенергії

03.04.2020

Радикальні термінові зміни до законодавства щодо покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії наразі є недоцільними. Державне підприємство «Гарантований покупець» вважає, що неузгоджені поспішні рішення можуть мати руйнівний вплив на функціонування ринку електроенергії.

 

3 квітня 2020 року низка ЗМІ повідомили про проєкт постанови Кабінету Міністрів, яка передбачає ліквідацію державного підприємства «Гарантований покупець» та визначає державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» гарантованим покупцем електроенергії з 1 травня 2020 року. 

 

Проєкт зазначеної постанови не оприлюднювався та не надсилався на розгляд до Гарантованого покупця. Підприємство не мало змоги жодним чином прокоментувати чи надати зауваження та пропозиції до нього

 

«Будь-які необдумані, неузгоджені, ситуативні рішення спричинять катастрофічні наслідки, які стосуються кожного – виробників електроенергії, «зеленої» генерації, постачальників універсальних послуг, населення – усіх нас. Наразі немає чітких механізмів щодо змін до виконання спеціальних обов’язків на ринку електроенергії. Рішення, що обговорюється, не вирішить існуючих проблем галузі, а лише загострить їх та ще більше дестабілізує ринок», – прокоментував Костянтин Петриковець, директор Гарантованого покупця.

 

Зазначимо також позицію експертної спільноти: на думку фахівців, такі зміни матимуть дуже серйозні наслідки для функціонування всієї галузі, особливо з огляду на те, що ринок електричної енергії перебуває в критичному періоді внаслідок пандемії коронавірусу.

 

«Складні часи, як зараз, потребують об'єднання та спільної роботи. Ми маємо разом розв’язати поточні задачі, зберегти надійність енергетичного сектора, мінімізувати ризик дестабілізації ринку та забезпечити безпеку всіх його учасників. Непродумані зміни сьогодні принесуть невиправні наслідки буквально завтра», — підсумував керівник держпідприємства.

 Приєднуйтесь до нас на Facebook, щоб дізнаватися про новини першими → http://bit.ly/GpOnFacebook

КОНТАКТИм. Київ, вул. Симона Петлюри 27
т. 594-50-02.
e-mail: kanc-gp@gpee.com.ua
Ми у соціальних мережах: